ANA SAYFA HABERLER DUYURULAR GALERİ İLETİŞİM
...::: ...::: PASAPORT İÇİN TIKLAYINIZ!.. :::... :::...      ...::: :::: UMRE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR!.. :::...     
MENU

Reklam Alanı

------------------------------
İKRA KİTAP KIRTASİYE
Eski Misbak yerinde Üç kat o
larak Hizmetinizde!

.........................................

YENER

OPTİK & SAAT & LENS
Kozmetik ve Numaralı Lens
Yener&H.Ahmet HİNTOĞLU

 "Gözlükleriniz bilgisayarda hatasız yapılır."
 Mrkz Tel-Fax : 0326 712 2758
 Şube Tel         : 0326 681 8613
 Mrkz: Saat Meydanı No: 2  DÖRTYOL 
 
Şube: Şükrüpaşa Mh.
kurtuluş Cd. No: 44  ERZİN
ahmet_hintoglu@hotmail.com

---------------
KVK

YILDIZ İLETİŞİM

Saat Meydanında sizleri bekliyoruz.Her türlü Cep telefonu ve Aksesuarlarla  hizmetinizdeyiz.

---------------------------------------Linkler
Dörtyol-Payas Hakkkında
Dini Bilgiler
İslam Ansiklopedisi
Kur'an-ı Kerim
Hac Sorgulama
ZEKÂT HESAPLA
Dini Kavramlar
SİYER
A.DOST ELLER
HATAY FARAN Tur

ZİYARETÇİ DEFTERİ

ANKET
Cemaat taassubunun sebebi nedir?
73
2
21
20
35

yasarhocam.com (HOCALI KATLİAMMI!.. )
 
HOCALI KATLİAMMI!..
Azeri ve Ermeni güçleri arasında 1988 yılında başlayan Karabağ savaşı devam ederken Azerbaycan Cumhuriyeti Dağlık Karabağ bölgesinde yer alan Hocalı kasabası Ermeni güçlerinin saldırısına uğradı. 25-26 Şubat gecesi Ermeni güçleri Hocalı kasabasının giriş ve çıkışlarını kapatarak 83 çocuk, 106 kadın ve 70’den fazla yaşlı dahil olarak toplam 613 Azeriyi vahşice öldürdü. 487 kişi de yaralı olarak kurtuldu. Saldırı sonucunda 1275 kişi esir alınırken sekiz ailenin tamamen yok edildiği ifade edildi. Esir alınanlardan 150 kişinin ise yaşayıp yaşamadığı bilinmiyor.
Hocalı Katliamının 25. yıl dönümü nedeniyle Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, bir mesaj yayımladı. Kurtulmuş, “Uluslararası toplumdan 26 Şubat 1992’de Hocalı’da yaşanan bu insanlık dışı hukuksuzluğa daha fazla seyirci kalmamalı, Ermenistan, işgal ettiği Azeri topraklarından bir an önce çekilmelidir.” ifadelerini kullandı. Kurtulmuş, Azerbaycan yurdu Hocalı’da, 25 yıl önce Ermeni çeteler tarafından gerçekleştirilen katliamı nefretle kınadığını ifade ederek “Unutmadık, unutturmayacağız.” dedi.
Kurtulmuş, Hocalı Katliamı’nın 25. yılı dolayısıyla yayımladığı mesajında, Azerbaycan yurdu Hocalı’da, 25 yıl önce Ermeni çeteler tarafından gerçekleştirilen katliamı nefretle kınadığını belirterek, şu ifadeleri kullandı; “Uluslararası toplum, 26 Şubat 1992’de Hocalı’da yaşanan bu insanlık dışı hukuksuzluğa daha fazla seyirci kalmamalı, Ermenistan, işgal ettiği Azeri topraklarından bir an önce çekilmelidir. Türkiye ve Azerbaycan halkı, iki devlet çatısı altında tek bir milletin fertleri olarak hüzünde ve sevinçte bir olmaya, birlikte olmaya devam edecek, kardeşliğimiz ilelebet sürecektir. Azeri kardeşlerimin acısının bizim acımız olduğunu hatırlatıyor, Hocalı şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum.”
DİRİ DİRİ YAKTILAR
Konu hakkında açıklama yapan Ermeni gazeteci Daud Kheriyan, yaşanan dehşeti şu cümlelerle gözle önüne sermişti; “Gaflan denen ve ölülerin yakılmasıyla görevli Ermeni grup, Hocalı Kasabası’nın 1 kilometre batısında bir yere 2 mart günü 100 Azeri ölüsünü getirip yığdı. Son kamyonda 10 yaşında bir kız çocuğu gördüm. Başından ve elinden yaralıydı. Yüzü morarmıştı. Soğuğa, açlığa ve yaralarına rağmen hala yaşıyordu. Çok az nefes alabiliyordu. Gözlerini ölüm korkusu sarmıştı. O sırada Tigranyan isimli bir asker onu tuttuğu gibi öteki cesetlerin üstüne fırlattı. Sonra tüm cesetleri yaktılar. Bana sanki yanmakta olan ölü bedenler arasından bir çığlık işittim gibi geldi. Yapabileceğim bir şey yoktu”
UNUTMA! UNUTTURMA!

 
                   İLGİNÇ ŞEYLER için Tıklayınız..  
Yaşar Hoca
 
-------------------------------

  

HAC-UMRE KAMPANYAMIZ

NAMAZMATİK

VEFAAT EDENLER
 

ESMAÜL HÜSNA

Bugün Ayın görünümü

ONLINE SAYAÇ
Aktif Ziyaretçi 2
Bugün Tekil4
Ayrıntı